Par mums 2016-03-20T23:18:02+00:00

SIA “Konstro” savas darbības laikā, gandrīz desmit  gadu garumā, ir attīstījis dažādas darbības nozares un pašlaik saviem klientiem piedāvā dažāda veida jumta klājuma materiālus, skārda izstrādājumus un ūdens noteksistēmas,kā arī jumta logus, PVC logus un metāla durvis.

Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir skārda detaļu izgatavošana. Tiek izstrādāti gan standarta izstrādājumi, gan arī nestandarta individuāli risinājumi, kas piemēroti klienta vēlmju realizēšanai. Pateicoties augstas kvalitātes, automatizētiem darba galdiem mūsu izstrādājumi tiek izstrādāti precīzi pēc klienta vēlmēm un gala rezultātā klients iegūst vajadzīgo skārda izstrādājumu  ar augstāko kvalitāti.

Papildus pamatdarbības galvenajam novirzienam SIA “Konstro” piedāvā saviem klientiem iegādāties dažāda veida jumtu segumus – bitumena, metāla, bezazbesta šīfera – no dažādiem pasaulē populāriem zīmoliem.

Piedāvājumā arī PVC logi un VELUX jumta logi pēc klienta individuālajiem izmēriem un vēlmēm, izvēloties no lielas krāsu paletes. Iespējams arī izvēlēties logiem atbilstošas, dažāda veida žalūzijas – iekšējas un ārējas, ar plašu krāsu gammu. Logiem piedāvājam pieskaņotas iekšējās un ārējas palodzes, ar dažādiem pārklājumiem, izgatavošanu pēc klientam nepieciešamajiem izmēriem un veicot preču piegādi mājās.

Tāpat nozīmīgs elements jebkurā mājoklī ir durvis, kam jānodrošina augstāko aizsardzības pakāpi pret nevēlamiem viesiem, reizē nodrošinot arī augstu skaņas un siltuma izolāciju. Pie mums pieejamās metāla durvis ir atbilstošas visām klienta vēlmēm un tas viss tiek piepildīts saprātīgu cenu robežās.